Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

0

Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Güzellik sektörü her geçen gün güncellenerek birçok yenilik sunmaktadır. Bu yeniliklerden biri de lazer epilasyon olup birçok çeşitte kişilere sunuluyor. Bununla birlikte güncel lazer epilasyon fiyatları pek çok şeye göre değişmektedir. Lazer epilasyon işlemi hem kadın hem de erkeklere sunulan kalıcı bir yöntem oluyor. Bu nedenle tek bir seans yerine hazırlanan paket seanslarına gidilmesi kesin sonuçlara yer vermektedir. Güncel lazer epilasyon fiyatları sunulan klinik ve hastaneye göre değişmektedir. Elbette ki tüm vücut veya bölgesel olarak gidildiği zaman fiyatlar net olmamaktadır.

Lazer Epilasyon ve Makineleri

Lazer epilasyon güzellik sektöründe oldukça revaçtadır. Kişilerin yaşadığı istenmeyen tüylere kalıcı çözüm sunması ile tercih ediliyor. Bunun yanı sıra güncel lazer epilasyon fiyatları lazerin yapıldığı makine ile orantılıdır. Lazer epilasyon yapılırken kişilerin tüy rengine ve sertliğine göre makineler kullanılır. Bu makinelerden en çok tercih edileni buz lazer olup, acısız ve ağrısızdır. Buz lazer geniş başlık tutuşu sayesinde de seans süresi kısa olmaktadır. Alexandrite lazer ise buz lazerden sonra en sık kullanılan lazer olması ile bu makineden lazer seansı almakta fiyatı değiştirir. Açık ve koyu tüy renklerine göre alanında uzman kişiler hangi lazerin sonuç vereceği konusunda bilgilendirmektedir.

Kurumsal Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon yaptırılmaya karar verildiği zaman belli başlı faktörler araştırılması elzem olmaktadır. Lazer epilasyon artık birçok yerde sunulan bir hizmet olmasının yanı uzman kişiler tarafından yapılması elzemdir. Bununla birlikte güncel lazer epilasyon fiyatları güzellik merkezleri ve hastanelere göre ayrılıyor. Kurumlara göre ayrılmasının yanı sıra lazer epilasyonun hangi bölgeye yaptırılacağı da fiyatı etkenini değiştirir.

Elbette ki bölgeye bağlı olarak tüylerin rengi ve çıkış noktası gibi birçok etken vardır. Bu nedenle de buna göre lazer epilasyon makinesi tercih edilir. Tüm bu faktörlerin sonuca da genel bir fiyat tablosu çıkarılır. Bütün bu bilgiler ışığında lazer epilasyon ücretleri söz konusu olduğunda aşağıdaki ücret listesi karşımıza çıkmaktadır:

  • Koltuk altı epilasyon: 300 ile 500 TL arasında
  • Genital bölge epilasyon: 750 ile 1.000 TL arasında
  • Yarım alt bacaklar epilasyon: 1.000 ile 2.500 TL arasında
  • Bacakların tamamına epilasyon: 3.00 ile 3.500 TL arasında
  • Koltuk altı, yarım alt bacaklar epilasyon ve genital bölge epilasyon: 3.000 ile 3.500 TL arasında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.